Nymfy a satyrové olej na plátně, 100 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1918, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč Aktuální cena:5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 22:25:00 Do ukončení aukce: