Na venkově olej na kartonu, 50 x 70 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč Aktuální cena:2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 22:25:00 Do ukončení aukce: