Zasněžené stromy olej na kartonu, 16 x 25 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba místy poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 000 Kč Aktuální cena:1 000 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 20:55:00 Do ukončení aukce: