Krajina s figurální stafáží olej na dřevě, 25 x 32 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč Aktuální cena:2 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 22:20:00 Do ukončení aukce: