Zimní krajina olej na kartonu, 24 x 34 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč Aktuální cena:1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 21:25:00 Do ukončení aukce: