Podzimní krajina s řekou olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč Aktuální cena:3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 21:35:00 Do ukončení aukce: