Kompozice triptych - olej na překližce, 108 x 95, 5 cm, místy poškozeno, signováno PH, datováno 1967, publikováno v monografii, která byla vydána u příležitosti výstavy v roce 2013 v Chebu, ověřovací certifikát...
Vyvolávací cena: 3 000 Kč Aktuální cena:3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 22:05:00 Do ukončení aukce: