Podvečerní krajina olej na plátně, 80 x 98 cm, rámováno, rám a malba místy poškozeny, malba místy zkrakelována, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč Aktuální cena:1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 21:55:00 Do ukončení aukce: