Hřib olej na kartonu, 25 x 33 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 000 Kč Aktuální cena:2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 21:15:00 Do ukončení aukce: