Abstraktní kompozice olej na plátně, fixováno na desce, 85 x 132 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1991, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč Aktuální cena:13 000 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 22:10:00 Do ukončení aukce: