Předjaří olej na plátně, fixováno na karton, 50 x 60 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. třetina 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč Aktuální cena:21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 22:00:00 Do ukončení aukce: