Zátiší s ovocem olej na překližce, 33 x 48 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč Aktuální cena:2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 21:05:00 Do ukončení aukce: