Venkovský motiv olej na sololitu, 50 x 69 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1976, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 900 Kč Aktuální cena:3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 21:10:00 Do ukončení aukce: