Podzim na Českomoravské vysočině olej na kartonu, 64 x 49 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1938, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 6 500 Kč Aktuální cena:6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 13.6.2024 21:55:00 Do ukončení aukce: