Zátiší s ovocem kombinovaná technika na kartonu, rozměry ve výřezu pasparty 31 x 43, 5 cm, rámováno, zaskleno, pasparta, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1947, ověřovací certifikát pravosti díla př...
Vyvolávací cena: 4 500 Kč Aktuální cena:5 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 12.6.2024 21:55:00 Do ukončení aukce: