Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2024.

9 300 000 Kč

« 1 2 3 4 5
Číslo položky: 16752
Poslední dražitel: 13553

Hösel Erich (1869 - 1951)

Lov buvolů
plastika, porcelán, výška 33, 5 cm, poškozeno, odpadlé drobné části na 8 místech, zn. Míšeň na spodní části, 10. léta 20. století
Vyvolávací cena: 5 000 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2023  21:10:00
Číslo položky: 16558
Poslední dražitel: 15306

Karetní hra
pálená hlína, malováno, glazováno, zlaceno, výška 40 cm, mírně poškozeno, značeno na spodní části
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 6 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2023  21:05:00
Číslo položky: 16647
Poslední dražitel: 15368

Švec Otakar (1892 - 1955)

M. R. Štefánik
plastika, bronz, výška 21 cm, značeno na spodní části
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 1 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 16623
Poslední dražitel: 16728

Míšeň

Váza s květinovým vzorem
porcelán, výška 34, 5 cm, značeno na spodní části
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.11.2023  21:00:00

« 1 2 3 4 5

do BŘEZNOVÉ AUKCE.