Svatováclavský dukát 1923
Au 986/1000, váha 3, 49 g, průměr 19, 75 mm, rok 1923, oťuky na hraně, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 30.11.2023 21:30:00
20 Franků 1895
Au 900/1000, váha 6, 44 g, průměr 21 mm, rok 1895, oťuky na hraně, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 9 000 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 30.11.2023 21:25:00
10 Koruna - František Josef I. 1910 (Uherská ražba)
Au 900/1000, váha 3, 38 g, průměr 19 mm, rok 1910, oťuky na hraně, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč
Konvolut 90 ks bankovek
převážně Československo, neperforované, některé poškozeny
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč
5 Rubl - Mikuláš II. 1902
Au 900/1000, váha 4, 25 g, průměr 18 mm, rok 1902, oťuky na hraně, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 30.11.2023 21:20:00
10 Koruna - František Josef I. 1905
Au 900/1000, váha 3, 38 g, průměr 19 mm, rok 1905, oťuky na hraně, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč
20 Franků - Helvetia 1899
Au 900/1000, váha 6, 44 g, průměr 21 mm, rok 1899, oťuky na hraně, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 8 900 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 30.11.2023 21:15:00
Svatováclavský dukát 2017
Au 986/1000, váha 3, 49 g, průměr 20 mm, rok 2017, kvalita proof, originální etue
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 300 Kč
Příhoz: 100 Kč
Míšeň
Pastýř
plastika, porcelán, výška 28, 5 cm, značeno na spodní části
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 12 000 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 30.11.2023 21:10:00
Míšeň
V altánku
plastika, porcelán, výška 20 cm, značeno na spodní části, ulomená část lístku a květiny
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč