Probíhá příjem předmětů do březnové aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 16132
Poslední dražitel: 15008

Konvolut 6 ks grafických listů (různí autoři)

Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 22 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2023  21:25:00
Číslo položky: 16085
Poslední dražitel: 15628

Zoubek Olbram (1926 - 2017)

Markétka
papírový reliéf, autorský tisk, rozměry ve výřezu pasparty 35 x 23, 5 cm, rámováno, zaskleno, papír mírně poškozen, signováno tužkou PD, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 17 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2023  21:20:00
Číslo položky: 16121
Poslední dražitel: 15653

Naske František Xaver (1884 - 1959)

Dáma s psíkem
olej na plátně, 70 x 90 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16232
Poslední dražitel: 15731

Vajce Stanislav (1935 - 2019)

Zlatočervená kompozice
asambláž, 25 x 33, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD, datováno 1992, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16109
Poslední dražitel: 14991

Nesignováno

olej na sololitu, 102 x 132 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, nesignováno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 12 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2023  21:15:00
Číslo položky: 16130
Poslední dražitel: 16252

Říha František (1910 - 1986)

olej plátno na kartonu, 22 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 35 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 16221
Poslední dražitel: 16184

Sedliský Ivan (1926 - 1999)

Dívka s rozpuštěnými vlasy
olej na plátně, 85 x 105 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba vpravo uprostřed mírně odpadá, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16046
Poslední dražitel: 16193

V pasáži
olej na plátně, 80 x 59 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1972, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 63 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 1.6.2023  21:10:00
Číslo položky: 16052
Poslední dražitel: 15260

Kolář Jiří (1914 - 2002)

Motiv z Egypta
koláž, rozměry ve výřezu pasparty 31 x 69 cm, nerámováno, signováno monogramem PD, datováno 1969, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 22 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 16136
Poslední dražitel: 15122

Drábek Miroslav (* 1965)

olej na plátně, 89 x 89 cm, nerámováno, vypínací rám, plátno v levé dolní části protrženo o velikosti cca 15 cm, signováno PD, datováno 1999
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

do BŘEZNOVÉ AUKCE.