Probíhá příjem předmětů do vánoční aukce 2022.

9 300 000 Kč

« 1 2 3 4
Číslo položky: 14809
Poslední dražitel: 14082

Gause Josef Arnošt (1910 - 1988)

Zraněný horník
pálená hlína, výška s podstavcem 42 cm, značeno na podstavci, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 1 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2022  20:45:00
Číslo položky: 14930
Poslední dražitel: 14213

Goldscheider

Dívka s modrými vlasy
plastika, pálená hlína, malováno, výška 27 cm, značeno na zadní straně, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14926
Poslední dražitel: 12906

Uprka František (1868 - 1929)

Matka
pálená hlína, malováno, glazováno, výška 53 cm, značeno na podstavci, mírně poškozeno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2022  20:40:00
Číslo položky: 14932
Poslední dražitel: 12910

Kovařík Hubert (1888 - 1958)

Putto
plastika, keramika, malováno, glazováno, výška 45 cm, značeno na spodní straně, uražený ocásek, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14908
Poslední dražitel: 12893

Značeno nečitelně

Asijský motiv
plastika, pálená hlína, malováno, glazováno, výška 16 cm, značeno na spodní straně, silně poškozeno, lepeno
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 500 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2022  20:35:00
Číslo položky: 14909
Poslední dražitel: 12894

Značeno nečitelně

Asijský motiv
plastika, pálená hlína, malováno, glazováno, výška 16 cm, značeno na spodní části, poškozeno
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 500 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 10.3.2022  20:30:00

« 1 2 3 4

do VÁNOČNÍ AUKCE.