Svatováclavský dukát 1933
Au 986/1000, váha 3, 49 g, průměr 19, 75 mm, rok 1933, mince zasazena v obruči, se zlatým řetízkem, váha brutto 9, 93 g, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 8 000 Kč
Dosažená cena: 19 000 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 10.3.2022 21:45:00
Svatováclavský dukát 1925
Au 986/1000, váha 3, 49 g, průměr 19, 75 mm, rok 1925, mírné oťuky na hranách, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Dosažená cena: 44 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč
Ukončení aukce: 10.3.2022 21:40:00
Svatováclavský dukát 1934
Au 986/1000, váha 3, 49 g, váha s očkem 3, 64 g, průměr 19, 75 mm, rok 1934, oťuky na hranách, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 103 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč
Svatováclavský dukát 1931
Au 986/1000, váha 3, 49 g, průměr 19, 75 mm, rok 1931, mírné oťuky na hranách, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Dosažená cena: 55 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč
Ukončení aukce: 10.3.2022 21:35:00
Svatováclavský dukát 1929
Au 986/1000, váha 3, 49 g, průměr 19, 75 mm, rok 1929, mírné oťuky na hranách, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 155 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč
Svatováclavský dukát 1925
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Dosažená cena: 40 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč
Ukončení aukce: 10.3.2022 21:30:00
Konvolut cca 350 ks mincí
cca 350 ks mincí ze stříbra i obecného kovu, Československo, mírně poškozeny
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 64 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč
10 Kronen - František Josef I. 1897
typ V., Au 900/1000, váha 3, 38 g, průměr 19 mm, rok 1897, mírné oťuky na hranách, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč
Konvolut 21 ks bankovek
21 ks bankovek, Československo, Rusko a Maďarsko, počátek 20. století, některé poškozené
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč
20 Kronen - František Josef 1892
Au 900/1000, váha 6, 77 g, průměr 21 mm, rok 1892, mírné oťuky na hranách, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 9 300 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 10.3.2022 21:25:00