Myslbek Josef Václav (1848 - 1922)
více o autorovi...Sv. Václavplastika, patinovaný bronz, výška s podstavcem 51 cm, šířka 39 cm, značeno na podstavci, mírně poškozeno, chybí část otěže
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 56 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč
Ukončení aukce: 23.9.2021 21:55:00
10 Korona - Uherská ražba 1902
Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 3, 38 g, rok 1902, oťuky na hranách, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 3 800 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 23.9.2021 21:50:00
4 Dukát - Franc Josef 1915
typ IV., Au 986/1000, váha 13, 96 g, průměr 39, 5 mm, rok 1915, oťuky na hranách, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč
20 Kronen - Franc Josef 1895
typ V., Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 77 g, rok 1895, oťuky na hranách, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 400 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 23.9.2021 21:45:00
10 Korona - Uherská ražba 1894
Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 3, 38 g, rok 1894, oťuky na hranách, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 8 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 23.9.2021 21:40:00
20 Kronen - Franc Josef 1894
typ V., Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6, 77 g, rok 1894, oťuky na hranách, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 7 200 Kč
Příhoz: 100 Kč
10 Franků - Napoleon III. 1862
Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 3, 18 g, rok 1862, oťuky na hranách, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 23.9.2021 21:35:00
10 Kronen - Franc Josef 1909
Au 900/1000, váha 3, 38 g, průměr 19 mm, rok 1909, oťuky na hranách, rysky na ploše
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 7 900 Kč
Příhoz: 100 Kč
více o autorovi...Čertpálená hlína, malováno, glazováno, zlaceno, výška 20 cm, šířka 33 cm, mírně poškozeno, značeno na spodní části
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 17 500 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 23.9.2021 21:30:00
Dámské kapesní hodinky s řetízkem
Au 580/1000, hrubá hmotnost 38, 85 g, čistá hmotnost zlata 26, 60 g, funkční, tříplášťové, mírně poškozeny, routy, označeno platnou puncovní značkou, přiložena výdajová boleta
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 15 500 Kč
Příhoz: 500 Kč