Probíhá příjem předmětů do jarní aukce 2024.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 14471
Poslední dražitel: 12587

Benda Břetislav (1897 - 1983)

bronz, výška s podstavcem 12, 5 cm, dřevěný podstavec, značeno na spodní části, mírně poškozeno, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  21:30:00
Číslo položky: 14396
Poslední dražitel: 13080

Briliantové náušnice

Au 580/1000, hrubá hmotnost 2, 15 g, čistá hmotnost zlata 2 g, brilianty o velikosti 0, 5 ct, označeno platnou puncovní značkou, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 18 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  21:25:00
Číslo položky: 14403
Poslední dražitel: 14204

Briliantový prsten

Au 585/1000, hrubá hmotnost 3 g, čistá hmotnost zlata 2, 95 g, brilianty o velikosti 0, 2 ct, označeno platnou puncovní značkou, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14430
Poslední dražitel: 14995

Pánské kapesní hodinky Omega s řetízkem

Au 585/1000, hrubá hmotnost 96, 65 g, čistá hmotnost zlata 40 g, funkční, mírně poškozeny, řetízek a zapínání poškozeno, označeno platnou puncovní značkou, přiložena výdajová boleta
Vyvolávací cena: 12 000 Kč
Dosažená cena: 35 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14433
Poslední dražitel: 13818

Pánské kapesní hodinky Schaffhausen s řetízkem a šatlénem

Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 41 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 14393
Poslední dražitel: 14969

Zlatý náramek s briliantem

Au 580/1000, hrubá hmotnost 26, 85 g, čistá hmotnost zlata 26, 8 g, briliant o velikosti 0, 05 ct, poškozeno, místy promáčknutý, označeno platnou puncovní značkou, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 19 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  21:20:00
Číslo položky: 14404
Poslední dražitel: 14205

Zlatý prsten s kamenem

Au 585/1000, hrubá hmotnost 2 g, čistá hmotnost zlata 1, 80 g, označeno platnou puncovní značkou, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 14400
Poslední dražitel: 14202

Snubní prsteny

Au 580/1000, hrubá hmotnost 9, 25 g, čistá hmotnost zlata 9, 20 g, briliant o velikosti 0, 05 ct, označeno platnou puncovní značkou, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 8 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  21:10:00
Číslo položky: 14402
Poslední dražitel: 13768

Zlaté náušnice

Au 585/1000, hrubá hmotnost 3, 65 g, čistá hmotnost zlata 3 g, označeno platnou puncovní značkou, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 2 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 23.9.2021  21:05:00
Číslo položky: 14437
Poslední dražitel: 12563

Briliantový náhrdelník

Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 17 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

do JARNÍ AUKCE.