Přijímáme předměty do červnové aukce 2017.

Číslo položky: 2054
Poslední dražitel: 2157

Talíř

průměr 21, 5 cm, kamenina s modrotiskem holandského námětu, zn. Delft, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 400 Kč
Dosažená cena: 400 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 17.10.2007  21:40:00
Číslo položky: 2053
Poslední dražitel: 2155

Talíř

průměr 22 cm, kamenina s modrotiskem holandského námětu, zn. Delft, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 400 Kč
Dosažená cena: 400 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 17.10.2007  21:30:00
Číslo položky: 2050
Poslední dražitel: 2604

Talíř

průměr 23 cm, glazovaná kamenina s modrotiskem romantického námětu zámecké zahrady, po stranách květinový dekor, značka ze spodní strany nečitelně, 1. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 400 Kč
Dosažená cena: 400 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 17.10.2007  21:10:00
Číslo položky: 2047
Poslední dražitel: 2606

3 ramenný svícen

24 cm, porcelán bílý, zlaceno, zn. Royal Dux, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 600 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 17.10.2007  21:00:00
Číslo položky: 2040
Poslední dražitel: 2602

Váza

11 cm, porcelán bílý v kombinaci s kobaltově modrým a tištěným květovým dekorem, zlaceno, 2. pol. 20. století, zn. Royal Dux
Vyvolávací cena: 150 Kč
Dosažená cena: 150 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 17.10.2007  20:40:00
Číslo položky: 761
Poslední dražitel: 1496

Šálek s podšálkem

9 cm, porcelán glazovaný s bohatě zlaceným dekorem květin a vinné révy, zn. Prag K&C. Malba poškozena
Vyvolávací cena: 400 Kč
Dosažená cena: 600 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 17.10.2007  20:30:00
Číslo položky: 1495
Poslední dražitel: 1863

Šálek s podšálkem

7 cm, porcelán, malba, zlaceno, neznačeno, Čechy, počátek 20 stol.
Vyvolávací cena: 500 Kč
Dosažená cena: 500 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 17.10.2007  20:10:00
Číslo položky: 1279
Poslední dražitel: 2221

Rokokový tanečník

20 cm, porcelán, zn. Rosenthal, Německo, malba, zlaceno, poškozeno, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 17.10.2007  20:00:00
Číslo položky: 2071
Poslední dražitel: 2432

Lerch Miroslav (1921 - ?)

Kurtizána
19, 5 cm, plastika, bronz, z pozůstalosti M. Lercha
Vyvolávací cena: 2 700 Kč
Dosažená cena: 2 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.10.2007  21:20:00
Číslo položky: 1411
Poslední dražitel: 2128

Chlapec s ptáčkem

17 cm, zn. Rosenthal, 20. léta 20. století, poškozeno
Vyvolávací cena: 1 600 Kč
Dosažená cena: 3 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.10.2007  21:05:00

ve  FRÝDKU-MÍSTKU a PŘEROVĚ
do aukce červen 2017

Frýdek - Místek

Hotel Richtr
Nádražní 1089
Čtvrtek 25. 5. 2017
11 - 16 hod.

Pátek 26. 5. 2017
11 - 16 hod.
Info ZDE

___________________

Přerov

Hotel Jana
Koliby 2824/2

Čtvrtek 8. 6. 2017
10 - 17 hod.

Pátek 9. 6. 2017
10 - 17 hod.
Info ZDE