9 300 000 Kč

Číslo položky: 813
Poslední dražitel: 1842

Bauch Jan (* 16. 11. 1898)

Sedící dívčí akt
Patinovaná keramika, datováno 1947, signováno, výška 24 cm
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.10.2007  20:30:00