9 300 000 Kč

Číslo položky: 828
Poslední dražitel: 1837

Galantní scéna

17,5 cm, porcelán malovaný, glazovaný, zn. Loket, Čechy, 20. - 30. léta 20. století, poškozeno
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.10.2007  20:55:00
Číslo položky: 1276
Poslední dražitel: 1764

Srnka

9, 3 cm, bílý porcelán, zn. Rosenthal, Německo, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 200 Kč
Dosažená cena: 500 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 16.10.2007  20:45:00
Číslo položky: 813
Poslední dražitel: 1842

Bauch Jan (* 16. 11. 1898)

Sedící dívčí akt
Patinovaná keramika, datováno 1947, signováno, výška 24 cm
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 16.10.2007  20:30:00
Číslo položky: 833
Poslední dražitel: 1790

Holčička

Pálená hlína, zn. Fr. Uprka, Pexider Letovice, 40. - 50. léta 20. století, výška 18 cm
Vyvolávací cena: 150 Kč
Dosažená cena: 150 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 16.10.2007  20:10:00
Číslo položky: 844
Poslední dražitel: 1788

Busta krojované ženy

Dřevěná plastika na dřevěném soklu, značeno monogramem V.C., začátek 20. století, výška 22 cm
Vyvolávací cena: 250 Kč
Dosažená cena: 450 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 16.10.2007  20:00:00
Číslo položky: 1262
Poslední dražitel: 1758

Váza

26, 5 cm, sklo zelené s malbou ptáčka
Vyvolávací cena: 450 Kč
Dosažená cena: 600 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 15.10.2007  21:30:00
Číslo položky: 1513
Poslední dražitel: 2334

Chrti

9, 5 cm, porcelánová soška, zlaceno, značeno, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 650 Kč
Příhoz: 50 Kč

Číslo položky: 1500
Poslední dražitel: 1874

Kávová souprava

výška konvice 21 cm, (1 ks), výška cukřenky 12, 5 cm,(1 ks), výška šálku s podšálkem 6 cm, (6 ks), zn. EPIAG, Čechy, 30. léta 20. stol.
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 900 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 15.10.2007  21:20:00
Číslo položky: 1502
Poslední dražitel: 2172

Svícen

29 cm, částečně neglazovaný porcelán (biskvit), biskvitová plastika dívky rokokového stylu s kovovou montáží, horní část svícnu glazovaný bílý porcelán, malováno, konec 19. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.10.2007  21:10:00
Číslo položky: 1290
Poslední dražitel: 2017

Chlapec s violou

15, 5 cm, porcelán bílý
Vyvolávací cena: 200 Kč
Dosažená cena: 200 Kč
Příhoz: 50 Kč