Galantní scéna
17,5 cm, porcelán malovaný, glazovaný, zn. Loket, Čechy, 20. - 30. léta 20. století, poškozeno
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 16.10.2007 20:55:00
Srnka
9, 3 cm, bílý porcelán, zn. Rosenthal, Německo, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 200 Kč
Dosažená cena: 500 Kč
Příhoz: 50 Kč
Ukončení aukce: 16.10.2007 20:45:00
Bauch Jan (* 16. 11. 1898)
Sedící dívčí akt
Patinovaná keramika, datováno 1947, signováno, výška 24 cm
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 16.10.2007 20:30:00
Holčička
Pálená hlína, zn. Fr. Uprka, Pexider Letovice, 40. - 50. léta 20. století, výška 18 cm
Vyvolávací cena: 150 Kč
Dosažená cena: 150 Kč
Příhoz: 50 Kč
Ukončení aukce: 16.10.2007 20:10:00
Busta krojované ženy
Dřevěná plastika na dřevěném soklu, značeno monogramem V.C., začátek 20. století, výška 22 cm
Vyvolávací cena: 250 Kč
Dosažená cena: 450 Kč
Příhoz: 50 Kč
Ukončení aukce: 16.10.2007 20:00:00
Váza
26, 5 cm, sklo zelené s malbou ptáčka
Vyvolávací cena: 450 Kč
Dosažená cena: 600 Kč
Příhoz: 50 Kč
Ukončení aukce: 15.10.2007 21:30:00
Chrti
9, 5 cm, porcelánová soška, zlaceno, značeno, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 600 Kč
Dosažená cena: 650 Kč
Příhoz: 50 Kč
Kávová souprava
výška konvice 21 cm, (1 ks), výška cukřenky 12, 5 cm,(1 ks), výška šálku s podšálkem 6 cm, (6 ks), zn. EPIAG, Čechy, 30. léta 20. stol.
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 900 Kč
Příhoz: 50 Kč
Ukončení aukce: 15.10.2007 21:20:00
Svícen
29 cm, částečně neglazovaný porcelán (biskvit), biskvitová plastika dívky rokokového stylu s kovovou montáží, horní část svícnu glazovaný bílý porcelán, malováno, konec 19. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 15.10.2007 21:10:00
Chlapec s violou
15, 5 cm, porcelán bílý
Vyvolávací cena: 200 Kč
Dosažená cena: 200 Kč
Příhoz: 50 Kč