« 1 2 3
Číslo položky: 1503
Poslední dražitel: 2172

Svícen

29 cm, částečně neglazovaný porcelán (biskvit), biskvitová plastika chlapce rokokového stylu s kovovou montáží, horní část svícnu glazovaný bílý porcelán, malováno, konec 19. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.10.2007  21:00:00
Číslo položky: 1559
Poslední dražitel: 2356

Popelník

délka 10 cm, malba bažanta, zn. Rosenthal
Vyvolávací cena: 400 Kč
Dosažená cena: 400 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 15.10.2007  20:50:00
Číslo položky: 1408
Poslední dražitel: 2249

Číše

14, 5 cm, sklo čiré přejímané sklem bílým, broušeno, začátek 20. stol.
Vyvolávací cena: 950 Kč
Dosažená cena: 1 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 15.10.2007  20:35:00
Číslo položky: 1563
Poslední dražitel: 2321

Chodka v šátku

12 cm, hliněná busta, sign. Langenberger
Vyvolávací cena: 150 Kč
Dosažená cena: 150 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 15.10.2007  20:30:00
Číslo položky: 1564
Poslední dražitel: 2321

Poprsí muže

16 cm, hliněná busta, sign. Langenberger
Vyvolávací cena: 250 Kč
Dosažená cena: 600 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 15.10.2007  20:20:00
Číslo položky: 1642
Poslední dražitel: 2395

Ležící pes

5, 5 cm, plastika, bronz, neznačeno, mramorový sokl, 20. léta 20. st.
Vyvolávací cena: 250 Kč
Dosažená cena: 700 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 15.10.2007  20:10:00
Číslo položky: 1565
Poslední dražitel: 2321

Starý chod v klobouku

16, 5 cm, hliněná busta, sign. Langenberger
Vyvolávací cena: 150 Kč
Dosažená cena: 550 Kč
Příhoz: 50 Kč

« 1 2 3