Předaukční výstava aukce září 2020 probíhá do 24. 9. 2020
každé pondělí až čtvrtek 9 - 12 a 13 - 16 hod.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 12686
Poslední dražitel: 13145

Svatováclavský dukát

Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1927, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 5 200 Kč
Dosažená cena: 18 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  21:05:00
Číslo položky: 12662
Poslední dražitel: 12207

Svatováclavský dukát

Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 10 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  21:00:00
Číslo položky: 12673
Poslední dražitel: 13019

Svatováclavský dukát

Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1928, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 5 200 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 12672
Poslední dražitel: 13312

Svatováclavský dukát

Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1933, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 5 200 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  20:50:00
Číslo položky: 12685
Poslední dražitel: 13144

Svatováclavský dukát

Vyvolávací cena: 5 200 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12639
Poslední dražitel: 13275

Zoubek Olbram (1926 - 2017)

Dívka
reliéf, cín, zlaceno, 15, 5 x 15 cm, značeno na zadní části, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 25 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  20:40:00
Číslo položky: 12671
Poslední dražitel: 13134

Svatováclavský dukát

Vyvolávací cena: 5 200 Kč
Dosažená cena: 9 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12682
Poslední dražitel: 13142

10 Franků - Napoleon III.

Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 3,18 g, rok 1866, ražba BB, poškozeno
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  20:35:00
Číslo položky: 12683
Poslední dražitel: 13142

10 Franků - Napoleon III.

Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 3,18 g, rok 1856, ražba BB, poškozeno
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 12609
Poslední dražitel: 12556

Štursa Jan

Raněný
výška včetně mramorového podstavce 52 cm, mírně poškozeno, značeno v dolní části, pozdější odlitek ?
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 21 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 2.5.2019  20:30:00