Sucharda Stanislav (1866 - 1916)
více o autorovi...Reliéfbronz, rámováno, mírně poškozeno, 35 x 49, 5 cm, značeno v dolní části, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 92 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč
Ukončení aukce: 2.5.2019 23:10:00
4 dukát
Au 986/1000, průměr 39, 5 mm, váha 13, 96 g, rok 1915, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 14 500 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 2.5.2019 22:00:00
Pětidukát
Au 986/1000, průměr 34 mm, váha 17,455 g, rok 1933, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 95 000 Kč
Dosažená cena: 95 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč
Ukončení aukce: 2.5.2019 21:55:00
Svatováclavský dukát
Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1932, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 14 400 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 2.5.2019 21:50:00
Svatováclavský dukát
Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1935, mírně poškozeno, skvrny
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč
Svatováclavský dukát
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 26 500 Kč
Příhoz: 500 Kč
Ukončení aukce: 2.5.2019 21:45:00
Oživení Kremnického banictva 1934
Dukátová medaile RRRR
Au 987/1000, průměr 20 mm, 3,49 g, rok 1934, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 94 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč
Ukončení aukce: 2.5.2019 21:40:00
Svatováclavský dukát
Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1923, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 900 Kč
Příhoz: 100 Kč
Svatováclavský dukát
Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1926, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 9 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Svatováclavský dukát
Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1931, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 5 200 Kč
Dosažená cena: 9 300 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 2.5.2019 21:35:00