Číslo položky: 9312
Poslední dražitel: 9701

Jsem ražen z Českého kovu - Dvoudukátová medaile

Au 986/1000, váha 6,89 g, průměr 22 mm, vroubkovaná hrana, hrany mírně poškozeny, zahnědlé skvrny, rok 1928
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 10 300 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  20:35:00
Číslo položky: 9103
Poslední dražitel: 9680

Dukát

Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1929, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 38 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  20:30:00
Číslo položky: 8463
Poslední dražitel: 9276

Au 986/1000, váha 6,89 g, průměr 22 mm, vroubkovaná hrana, hrany poškozeny, rok 1928
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 9 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9218
Poslední dražitel: 10396

Dívka s papouškem

výška 17, 5 cm, porcelán, malováno, glazováno, zlaceno, značeno Rosenthal, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 11 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  20:25:00
Číslo položky: 9319
Poslední dražitel: 10056

10 Kronen

Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 3, 387 g, Typ Schwartz, rok 1909, poškozeno
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9198
Poslední dražitel: 9747

Dukát

Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1930 R, poškozeno, zahnědlé skvrny
Vyvolávací cena: 6 000 Kč
Dosažená cena: 38 200 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  20:20:00
Číslo položky: 9200
Poslední dražitel: 9973

Dukát - Franc Josef

Au 986/1000, průměr 20 mm, váha 3,49 g, rok 1915, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 3 800 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9318
Poslední dražitel: 10056

10 Kronen

Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 3, 387 g, Typ Marschall, rok 1909, poškozeno
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9203
Poslední dražitel: 9624

20 Kronen

Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6,775 g, typ Schwartz, rok 1911, hrany poškozeny
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 27 700 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  20:15:00
Číslo položky: 9313
Poslední dražitel: 10052

10 Kronen

Au 900/1000, průměr 19 mm, váha 3, 387 g, typ V., rok 1906, poškozeno
Vyvolávací cena: 3 000 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč