Číslo položky: 9106
Poslední dražitel: 9907

Dvacetidolar

Au 900/1000, průměr 34 mm, váha 33,41 g, mírně poškozeno, datováno 1921
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  21:15:00
Číslo položky: 9107
Poslední dražitel: 9578

Ovčáček Eduard (* 1933)

Hlava s jizvou
výška 43 cm, bronz, signováno monogramem na spodní hraně E. O., uvnitř fixou 6/12 E Ovčáček, datováno 1973
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 34 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 9197
Poslední dražitel: 9746

Dvoudukát

Au 986/1000, průměr 25 mm, váha 6,982 g, rok 1923, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 45 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 9219
Poslední dražitel: 10109

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Hlava dívky
reliéf, 15 x 15 cm, cín, zlaceno, značeno na zadní straně, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 13 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  21:05:00
Číslo položky: 9273
Poslední dražitel: 10284

Amorek

výška 20, 5 cm, porcelán, malováno, glazováno, zlaceno, poškozeno, 2 uštípnuté prsty, značeno ve spodní části Míšeň, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 8 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 9239
Poslední dražitel: 9999

5 000 slovenských korun

Au 900/1000, Ag 100/1000, průměr 26 mm, váha 9,5 g, celkový počet mincí 8 000, z toho proof/polierte Platte, hrana vroubkovaná, "Světové dědictví UNESCO - Banská Štiavnica", rok 1997
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  20:55:00
Číslo položky: 9238
Poslední dražitel: 9999

5 000 slovenských korun

Au 900/1000, Ag 100/1000, průměr 26 mm, váha 9,5 g, celkový počet mincí 6 000, z toho proof/polierte Platte, hrana vroubkovaná, "Světové dědictví UNESCO - Spišský hrad, rok 1998
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  20:50:00
Číslo položky: 9263
Poslední dražitel: 9602

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Adam Eva a had
reliéf, 34 x 34 cm, cín, zlaceno, mírně poškozeno, značeno na zadní straně, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 20 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9262
Poslední dražitel: 10463

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Jákob a Thamár
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 15 800 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  20:45:00
Číslo položky: 9314
Poslední dražitel: 10053

Svatováclavský dukát

Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  20:40:00