Číslo položky: 9207
Poslední dražitel: 7601

Hlava dívky

výška včetně podstavce 56 cm, mramorový podstavec, bronz, mírně poškozeno, značeno v dolní části Franta Anýž, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 11 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  22:00:00
Číslo položky: 9208
Poslední dražitel: 8799

Lorenc Klement (1911 - ?)

Stojící dívčí akt
výška 87 cm, sádra, poškozeno, značeno v dolní části, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  21:55:00
Číslo položky: 9251
Poslední dražitel: 10269

Sojka s veverkou

Veverka se sojkou
výška 39, 5 cm, porcelán, na 2 místech lepeno, malováno, glazováno, značeno ve spodní části Míšeň, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 12 500 Kč
Dosažená cena: 16 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  21:50:00
Číslo položky: 9206
Poslední dražitel: 9587

Mercié Antonin (1845 - 1916)

David
výška 61 cm, bronz, mírně poškozeno, značeno v dolní části, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 32 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  21:45:00
Číslo položky: 9299
Poslední dražitel: 10256

Galantní scéna

výška 13 cm, porcelán, malováno, glazováno, zlaceno, mírně poškozeno, značeno ve spodní části Míšeň, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 11 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9204
Poslední dražitel: 9949

Sv. Jiří zabíjí draka

výška včetně podstavce 26, 5 cm, mramorový podstavec, bronz, mírně poškozeno, značeno v dolní části Franta Anýž, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 7 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  21:25:00
Číslo položky: 9205
Poslední dražitel: 10110

Štursa Jan (1880 - 1925)

Raněný
výška včetně podstavce 55, 5 cm, mramorový podstavec, bronz, značeno v dolní části, pravděpodobně 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 9105
Poslední dražitel: 9906

Dvacetidolar

Au 900/1000, průměr 34 mm, váha 33,41 g, mírně poškozeno, datováno 1920
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  21:20:00
Číslo položky: 9201
Poslední dražitel: 9749

Dvoudukát

Au 986/1000, průměr 25 mm, váha 6,982 g, rok 1936 RRR, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 65 000 Kč
Dosažená cena: 220 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Číslo položky: 9104
Poslední dražitel: 10409

Dvoudukát

Au 986/1000, průměr 25 mm, váha 6,982 g, rok 1930 RRR, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 29 500 Kč
Dosažená cena: 167 000 Kč
Příhoz: 5 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2016  21:15:00