20 Franků
Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6,45 g, rok 1899, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 7.12.2015 21:00:00
Svatováclavský dukát
Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1933, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč
Mísa
29 x 29 cm, porcelán, kobaltová modř, malováno, glazováno, zlaceno, květinový dekor, mírně poškozeno, značeno zespod Míšeň, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 7.12.2015 20:55:00
Mikroskop
výška 34 cm, zn. G. Reichert, Wien, 1. pol. 20. století, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 7.12.2015 20:50:00
Putti hrající si se psem
výška 20, 5 cm, porcelán, malováno, glazováno, značeno zespod Míšeň, poškozeno, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 7.12.2015 20:45:00
Děti
výška 11 cm, porcelán, malováno, glazováno, značeno zespod Míšeň, poškozeno, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 9 400 Kč
Příhoz: 100 Kč
Mísa
30 x 19, 5 cm, porcelán, kobaltová modř, malováno, glazováno, zlaceno, květinový dekor, mírně poškozeno, značeno zespod Míšeň, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 350 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 7.12.2015 20:35:00
Černošský otrok
výška 25 cm, bronz ?, sklo, mosaz, osm skleněných půllitrů, 1 skleněný sud, mírně poškozeno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 7.12.2015 20:20:00
Putti hrající na kytaru
výška včetně podstavce 30, 5 cm, malováno, glazováno, Německo, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 7.12.2015 20:10:00
Tanečnice
výška 19 cm, porcelán, malováno, glazováno, značeno zespod Rosenthal, mírně poškozeno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 7.12.2015 20:05:00