« 1 2 3
Číslo položky: 7922
Poslední dražitel: 7462

20 Franků

Au 900/1000, průměr 21 mm, váha 6,45 g, rok 1899, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  21:00:00
Číslo položky: 7923
Poslední dražitel: 9020

Dukát

Au 986/1000, průměr 19,75 mm, váha 3,49 g, rok 1933, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7933
Poslední dražitel: 9262

Mísa

29 x 29 cm, porcelán, kobaltová modř, malováno, glazováno, zlaceno, květinový dekor, mírně poškozeno, značeno zespod Míšeň, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  20:55:00
Číslo položky: 7918
Poslední dražitel: 9041

Mikroskop

výška 34 cm, zn. G. Reichert, Wien, 1. pol. 20. století, mírně poškozeno
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 3 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  20:50:00
Číslo položky: 7929
Poslední dražitel: 8941

Putti hrající si se psem

výška 20, 5 cm, porcelán, malováno, glazováno, značeno zespod Míšeň, poškozeno, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  20:45:00
Číslo položky: 7930
Poslední dražitel: 8943

Děti

výška 11 cm, porcelán, malováno, glazováno, značeno zespod Míšeň, poškozeno, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 9 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7932
Poslední dražitel: 8944

Mísa

30 x 19, 5 cm, porcelán, kobaltová modř, malováno, glazováno, zlaceno, květinový dekor, mírně poškozeno, značeno zespod Míšeň, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 4 350 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  20:35:00
Číslo položky: 7916
Poslední dražitel: 8933

Černošský otrok

výška 25 cm, bronz ?, sklo, mosaz, osm skleněných půllitrů, 1 skleněný sud, mírně poškozeno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  20:20:00
Číslo položky: 7914
Poslední dražitel: 8931

Putti hrající na kytaru

výška včetně podstavce 30, 5 cm, malováno, glazováno, Německo, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  20:10:00
Číslo položky: 7931
Poslední dražitel: 8943

Tanečnice

výška 19 cm, porcelán, malováno, glazováno, značeno zespod Rosenthal, mírně poškozeno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  20:05:00

« 1 2 3