Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

« 1 2 3
Číslo položky: 7929
Poslední dražitel: 8941

Putti hrající si se psem

výška 20, 5 cm, porcelán, malováno, glazováno, značeno zespod Míšeň, poškozeno, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  20:45:00
Číslo položky: 7930
Poslední dražitel: 8943

Děti

výška 11 cm, porcelán, malováno, glazováno, značeno zespod Míšeň, poškozeno, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 9 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 7914
Poslední dražitel: 8931

Putti hrající na kytaru

výška včetně podstavce 30, 5 cm, malováno, glazováno, Německo, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  20:10:00

« 1 2 3