Číslo položky: 8140
Poslední dražitel: 9472

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Eva
výška 44 cm, cín, zlaceno, mírně poškozeno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 38 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2015  20:55:00
Číslo položky: 8056
Poslední dražitel: 9254

Dáma - svícen
výška 40 cm, pálená hlína, glazováno, zlaceno, mírně poškozeno, značeno zespod, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2015  20:25:00
Číslo položky: 8058
Poslední dražitel: 8635

Nesignováno

Bojovník
výška 25 cm, bronz na mramorovém podstavci, poškozeno, nesignováno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2015  20:20:00
Číslo položky: 8057
Poslední dražitel: 9255

Čert
výška 26 cm, pálená hlína, glazováno, zlaceno, v horní části poškozeno, značeno zespod, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 16 900 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2015  20:10:00
Číslo položky: 7915
Poslední dražitel: 9275

Horejc Jaroslav (1886 - 1983)

Hlava dívky
výška včetně podstavce 25 cm, patinovaná sádra, mramorový podstavec, značeno v dolní části, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  22:00:00
Číslo položky: 7984
Poslední dražitel: 9362

Konvolut prvorepublikových bankovek

konvolut 100 kusů prvorepublikových bankovek v albu, některé poškozené
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  21:55:00
Číslo položky: 7911
Poslední dražitel: 8672

Sedící dívka

výška 42 cm, neglazovaný porcelán, signováno v dolní části F. Klimsch, zespod Rosenthal, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  21:50:00
Číslo položky: 7910
Poslední dražitel: 9293

Po koupeli

výška 40 cm, porcelán, malováno, glazováno, značeno zespod Rosenthal, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  21:40:00
Číslo položky: 7881
Poslední dražitel: 9299

Dvoudukát

Au 986/1000, průměr 25 mm, 6,98 g, Jaroslav Benda, Otakar Španiel, hrany mírně poškozeny, rok 1932
Vyvolávací cena: 19 500 Kč
Dosažená cena: 24 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  21:30:00
Číslo položky: 7882
Poslední dražitel: 9290

Dukát

Au 986/1000, průměr 19,75 mm, 3,49 g, Jaroslav Benda, Otakar Španiel, hrany mírně poškozeny, rok 1932
Vyvolávací cena: 5 500 Kč
Dosažená cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.12.2015  21:20:00