Číslo položky: 8061
Poslední dražitel: 7767

Čert
výška 27, 5 cm, pálená hlína, glazováno, zlaceno, mírně poškozeno, značeno zespod, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 13 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2015  22:05:00
Číslo položky: 7917
Poslední dražitel: 9270

Procházka Antonín (1882 - 1945)

Herakles
výška 52 cm, sádra, značeno v dolní části, poškozeno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2015  22:00:00
Číslo položky: 7920
Poslední dražitel: 7891

Rámové hodiny

43 x 35 cm, štukové ozdoby, funkční, mosazný ciferník, arabské číslice, v horní části sádrový orel, silně poškozený, bohatě zlaceno, mírně poškozeno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 9 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2015  21:45:00
Číslo položky: 8141
Poslední dražitel: 9473

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Adam
výška 44, 5 cm, cín, zlaceno, mírně poškozeno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 62 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2015  21:35:00
Číslo položky: 7913
Poslední dražitel: 9023

Benda Břetislav (1897 - 1983)

Vltava
výška 44 cm, bronz, v dolní části značeno B. Benda, odlévač K. Barták, mírně poškozeno, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 19 600 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2015  21:30:00
Číslo položky: 8062
Poslední dražitel: 7123

Šalamoun
výška 59, 5 cm, pálená hlína, glazováno, zlaceno, značeno zespod, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 35 100 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Číslo položky: 7902
Poslední dražitel: 9016

Horejc Jaroslav (1886 - 1983)

Venuše
výška bez podstavce 34 cm, bronz, mramorový podstavec, značeno v dolní části, součástí dražby je sádrový odlitek "Venuše", neznačeno, výška 34 cm, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2015  21:20:00
Číslo položky: 8059
Poslední dražitel: 8804

Chlapec s basou

výška 12 cm, malováno, glazováno, zlaceno, na okraji signováno Ferd. Liebermann, značeno zespod Rosenthal, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 4 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2015  21:15:00
Číslo položky: 8143
Poslední dražitel: 9463

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Adam a Eva
reliéf, 35 x 35 cm, cín, značeno zezadu, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 7 500 Kč
Dosažená cena: 13 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2015  21:05:00
Číslo položky: 8142
Poslední dražitel: 9366

Zoubek Olbram (* 1926 - 2017)

Had
výška 44 cm, cín, zlaceno, mírně poškozeno, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 23 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 8.12.2015  21:00:00