« 1 2 3 4
Číslo položky: 6514
Poslední dražitel: 7847

Tác

Ag 800/1000, 37 x 29, 5 cm, váha 864,20 g, mírně poškozeno, 1. pol. 20. století, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 5 800 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2014  20:20:00
Číslo položky: 6513
Poslední dražitel: 7546

Tác

Ag 800/1000, 28, 5 x 28, 5 cm, váha 833,15 g, mírně poškozeno, 1. pol. 20. století, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 5 800 Kč
Dosažená cena: 6 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2014  20:15:00
Číslo položky: 6511
Poslední dražitel: 7544

Mísa

Ag 800/1000, 30 x 22, 5 cm, váha 504,45 g, mírně poškozeno, 1. pol. 20. století, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 2 800 Kč
Dosažená cena: 3 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2014  20:10:00
Číslo položky: 6517
Poslední dražitel: 7847

Pohár

Ag 800/1000, 30,5 cm, váha 898,30 g, mírně poškozeno, 1. pol. 20. století, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6510
Poslední dražitel: 7544

Mísa

Ag 800/1000, 18 x 13, 5 cm, váha 151,90 g, mírně poškozeno, 1. pol. 20. století, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2014  20:00:00

« 1 2 3 4