Číslo položky: 6574
Poslední dražitel: 7205

Váza

výška 17, 5 cm, mléčné sklo vrstvené žlutým a zeleným, motiv listů a žaludů, na hrdle dvakrát odštípnuto, zn. Gallé, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 7 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2014  21:50:00
Číslo položky: 6641
Poslední dražitel: 7512

Novák Václav (1880 - 1917)

Chlapec s úlovkem
výška s podstavcem 19 cm, bronz, mramorový podstavec, signováno v dolní části, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 4 300 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2014  21:30:00
Číslo položky: 6600
Poslední dražitel: 7609

Dívka s pejskem

výška 18 cm, porcelán, malováno, glazováno, poškozeno, lepeno, zn. Rudolstadt Volkstedt, Německo, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2014  21:15:00
Číslo položky: 6599
Poslední dražitel: 7908

Šachisté

výška 20 cm, sousoší, porcelán, malováno, glazováno, poškozeno, zn. Rudolstadt Volkstedt, Německo, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2014  21:10:00
Číslo položky: 6598
Poslední dražitel: 7908

Loutnista

výška 21 cm, sousoší, porcelán, malováno, glazováno, poškozeno, Německo, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2014  21:05:00
Číslo položky: 6531
Poslední dražitel: 7783

Kodet Emanuel (1880 - 1955)

Faun
60 cm, keramická plastika, povrchová úprava barva patinovaný bronz, mírně poškozeno, signováno na podstavci Em. Kodet, ve spodní části značeno vtlačovanou značkou Bechyně, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2014  20:55:00
Číslo položky: 6519
Poslední dražitel: 7849

Tác

Ag 800/1000, 40 x 25 cm, váha 1 101,70 g, mírně poškozeno, 1. pol. 20. století, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 6 900 Kč
Dosažená cena: 7 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2014  20:45:00
Číslo položky: 6512
Poslední dražitel: 7847

Tác

Ag 800/1000, 35 x 35 cm, váha 930,60 g, mírně poškozeno, 1. pol. 20. století, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 6518
Poslední dražitel: 7849

Tác

Ag 800/1000, 44, 5 x 22, 5 cm, váha 868,90 g, mírně poškozeno, 1. pol. 20. století, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 5 800 Kč
Dosažená cena: 5 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2014  20:30:00
Číslo položky: 6515
Poslední dražitel: 7847

Tác

Ag 800/1000, 37 x 29, 5 cm, váha 903,10 g, mírně poškozeno, 1. pol. 20. století, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2014  20:25:00