Předaukční výstava bude probíhat
od 30. 4. 2018
pondělí - pátek
10:00 - 12:00 a 13:00 - 17:00 hod.

9 300 000 Kč

Přijímáme předměty do květnové aukce 2018.

« 1 2 3
Číslo položky: 6517
Poslední dražitel: 7847

Pohár

Ag 800/1000, 30,5 cm, váha 898,30 g, mírně poškozeno, 1. pol. 20. století, přiložena výdejová boleta
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 5 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 20.5.2014  20:10:00

« 1 2 3

do květnové aukce 2018