Číslo položky: 5685
Poslední dražitel: 5359

Šálek s podšálkem

výška 9 cm, malováno, rostlinný motiv, značeno nečitelně, zlaceno, zlato mírně otřelé, Německo, 2. pol. 19. století, dobrý stav
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 7.5.2013  20:05:00
Číslo položky: 5575
Poslední dražitel: 6770

Pohár

výška 13 cm, sklo rubínové, malováno emailem, motiv ptáků, květin, medailon s motivem kostelíku, fazety broušeny do šestihranu, 1. pol. 20. století, dobrý stav
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.5.2013  22:25:00
Číslo položky: 5584
Poslední dražitel: 6777

Karafa

výška 19 cm, sklo mléčné, malováno, květinový motiv s papoušky, rostlinný motiv malován stříbrem, zlacené stříbrné víko s plastickým dekorem hada a vinné révy, nepuncováno, 1. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 4 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.5.2013  22:00:00
Číslo položky: 5570
Poslední dražitel: 5278

Šálek s podšálkem

výška 11, 5 cm, malováno, motiv květin, značeno na podšálku vytlačovanou značkou Loket, 1833 - 1873, Čechy, zlaceno, uvnitř šálku praskliny
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.5.2013  21:55:00
Číslo položky: 5568
Poslední dražitel: 6766

Číše

výška 13 cm, sklo čiré přejímané sklem bílým, 3 medailony, motiv rostlinný a dětí, zlaceno, počátek 20. století, výborný stav
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.5.2013  21:35:00
Číslo položky: 5569
Poslední dražitel: 5277

Šálek s podšálkem

výška 9 cm, malováno, motiv květů, značeno zespod vytlačovanou značkou AICH, Doubí, Čechy 1849 - 1860, zlaceno, ucho šálku neodborně restaurováno
Vyvolávací cena: 2 000 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5565
Poslední dražitel: 5743

Šálek s podšálkem

výška 9 cm, malováno, zlaceno, zlato mírně otřelé, motiv Teplice, značeno zespod vtlačovanou značkou F & R (Fischer & Reichenbach), Březová, 1811 - 1846 Čechy, dobrý stav
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.5.2013  21:25:00
Číslo položky: 5530
Poslední dražitel: 6739

Šálek s podšálkem

výška 13 cm, malba sv. Kláry, zlaceno, zlato částečně otřelé, značeno zespod vytlačovanou značkou Kysibl (Giesshübel), Čechy, rok výroby 1848, šálek i podšálek mírná prasklinka pod glazurou
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 5 600 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.5.2013  21:20:00
Číslo položky: 5528
Poslední dražitel: 6807

Šálek s podšálkem

Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 1 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.5.2013  21:10:00
Číslo položky: 5566
Poslední dražitel: 5275

Šálek s podšálkem

Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.5.2013  21:05:00

v PARDUBICÍCH

Pardubice

Hotel Staré časy
Havlíčkova 1080
ST 12. 7.  10 - 16 hod.
ČT 13. 7.  10 - 16 hod.
PÁ 14. 7.  10 - 16 hod.

Více info ZDE