9 300 000 Kč

« 1 2
Číslo položky: 5564
Poslední dražitel: 6833

Číše

výška 11, 5 cm, sklo mléčné, malba emailem, motiv květinový, rostlinný dekor malován stříbrem, zlaceno, zlaté linky, fazety broušeny do sedmihranu, 2. pol. 19. století, dobrý stav
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.5.2013  21:00:00
Číslo položky: 5563
Poslední dražitel: 6832

Pohár

výška 14 cm, sklo mléčné, malováno emailem, figurální a květinový dekor, zlaceno, pata zabroušena do tvaru květiny, fazety do osmihranu, mírně poškozeno, okolo roku 1850, Čechy
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dosažená cena: 8 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.5.2013  20:35:00
Číslo položky: 5562
Poslední dražitel: 6832

Číše

výška 12, 5 cm, mléčné sklo přejímané sklem růžovým, malba emailem, fazety broušeny do osmihranu, zlaceno, 4 medailony, motivy z města, 2. pol. 19. století, dobrý stav
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 13 850 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.5.2013  20:25:00
Číslo položky: 5561
Poslední dražitel: 6830

Šálek s podšálkem

výška 11 cm, malováno, motiv květin, značeno BK, Kysibl, 1828 - 1840, zlaceno, Čechy, dobrý stav
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 650 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.5.2013  20:10:00

« 1 2