9 300 000 Kč

« 1 2 3
Číslo položky: 5524
Poslední dražitel: 6805

Číše

výška 11, 5 cm, sklo čiré v kombinaci s růžovým, malováno emailem, květinový a rostlinný dekor, fazety broušeny do osmihranu, zlaceno, zlato mírně ořelé, 2. pol. 19. století, Čechy
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 7 800 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.5.2013  21:00:00
Číslo položky: 5564
Poslední dražitel: 6833

Číše

výška 11, 5 cm, sklo mléčné, malba emailem, motiv květinový, rostlinný dekor malován stříbrem, zlaceno, zlaté linky, fazety broušeny do sedmihranu, 2. pol. 19. století, dobrý stav
Vyvolávací cena: 3 500 Kč
Dosažená cena: 10 100 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 5560
Poslední dražitel: 6830

Šálek s podšálkem

výška 8 cm, malováno, motiv pravděpodobně německého rodového erbu, značeno vytlačovanou značkou TK, Klášterec, 1851, zlaceno, perfektní stav
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.5.2013  20:50:00
Číslo položky: 5523
Poslední dražitel: 5244

Číše

výška 12 cm, sklo čiré přejímané sklem růžovým, fazety broušeny do osmihranu, probrušovaný Ježíš nesoucí kříž, v horním okraji 1 cm prasklina, počátek 20. století
Vyvolávací cena: 1 000 Kč
Dosažená cena: 1 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.5.2013  20:40:00
Číslo položky: 5522
Poslední dražitel: 5244

Váza s kovovou montáží

výška 12 cm, sklo fialové, fazety broušeny do osmihranu, v horní části broušeno, kovový zlacený okraj, nepuncováno, kov nezjištěn, pravděpodobně zlacené stříbro, počátek 20. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.5.2013  20:35:00
Číslo položky: 5563
Poslední dražitel: 6832

Pohár

výška 14 cm, sklo mléčné, malováno emailem, figurální a květinový dekor, zlaceno, pata zabroušena do tvaru květiny, fazety do osmihranu, mírně poškozeno, okolo roku 1850, Čechy
Vyvolávací cena: 4 000 Kč
Dosažená cena: 8 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5562
Poslední dražitel: 6832

Číše

výška 12, 5 cm, mléčné sklo přejímané sklem růžovým, malba emailem, fazety broušeny do osmihranu, zlaceno, 4 medailony, motivy z města, 2. pol. 19. století, dobrý stav
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 13 850 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 6.5.2013  20:25:00
Číslo položky: 5520
Poslední dražitel: 5243

Šálek s podšálkem

Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.5.2013  20:10:00
Číslo položky: 5561
Poslední dražitel: 6830

Šálek s podšálkem

výška 11 cm, malováno, motiv květin, značeno BK, Kysibl, 1828 - 1840, zlaceno, Čechy, dobrý stav
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 5 650 Kč
Příhoz: 100 Kč

Číslo položky: 5519
Poslední dražitel: 5242

Šálek s podšálkem

výška 7 cm, malováno, motiv květin, neznačeno, Čechy, 2. pol. 19. století, zlaceno, perfektní stav
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 6.5.2013  20:00:00

« 1 2 3