9 300 000 Kč

« 1 2 3
Číslo položky: 1675
Poslední dražitel: 1794

Doerell Arnošt Gustav (1832 - 1877)

Pohled na Střekov
olej na kartonu, 13, 5 x 17, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1869
Vyvolávací cena: 8 900 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.1.2007  20:10:00

« 1 2 3