« 1 2 3
Číslo položky: 1629
Poslední dražitel: 1831

Dobrý Václav (1897 - ?)

Bruslení na Vltavě
komb. technika, 37 x 61, 5 cm, rámováno, pasparta, zaskleno, signováno LD
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.1.2007  20:50:00
Číslo položky: 1598
Poslední dražitel: 1790

Čermák Jaroslav (1830 - 1878)

akvarel na papíře, 24, 5 x 20 cm, rámováno, zaskleno, signováno monogramem J. Č. LD, zepředu štítek autora
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.1.2007  22:05:00
Číslo položky: 1594
Poslední dražitel: 1805

Lipnice
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.1.2007  21:10:00
Číslo položky: 1684
Poslední dražitel: 1854

Stretti Viktor (1910 - 1957)

Na poli
litografie, 12 x 14, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno PD
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 29.1.2007  21:00:00
Číslo položky: 1674
Poslední dražitel: 1785

olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Dosažená cena: 12 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.1.2007  20:40:00
Číslo položky: 1685
Poslední dražitel: 1841

Skramlík Jan (1860 - 1936)

Piják
olej na překližce, 23, 5 x 18 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LH
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.1.2007  20:30:00
Číslo položky: 1676
Poslední dražitel: 1796

Doerell Arnošt Gustav (1832 - 1877)

Pohled na Labe
olej na kartonu, 13, 5 x 18 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1860
Vyvolávací cena: 8 900 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.1.2007  20:15:00
Číslo položky: 1675
Poslední dražitel: 1794

Pohled na Střekov
olej na kartonu, 13, 5 x 17, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1869
Vyvolávací cena: 8 900 Kč
Dosažená cena: 16 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.1.2007  20:10:00

« 1 2 3