Probíhá příprava vánoční aukce 2018.

9 300 000 Kč

Číslo položky: 1699
Poslední dražitel: 1853

Pexův luh
olej na kartonu, 48, 5 x 64, 5 cm, rámováno, zaskleno, signováno LD
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 31.1.2007  20:45:00
Číslo položky: 1697
Poslední dražitel: 1871

Schody do parku
olej na kartonu, 20 x 28, 5 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LD s nečitelným přípisem, mírně restaurováno
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 31.1.2007  20:35:00
Číslo položky: 1694
Poslední dražitel: 1460

Kalvoda A. ?

Z jadranu
olej na plátně, 100, 5 x 70 cm, rámováno, nečitelně signováno PD, malba poškozena vypnutým rámem uprostřed kompozice, kovový štítek autora na rámu
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 39 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 31.1.2007  20:25:00
Číslo položky: 1695
Poslední dražitel: 1848

Skála František (1817 - ?)

Před bouří
olej na plátně, 39 x 49 cm, rámováno, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 18 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 1663
Poslední dražitel: 1699

Preissig Vojtěch (1873 - 1944)

akvatinta na papíře, 39 x 24 cm, pasparta, zaskleno, signováno PD, 20. - 30. léta 20. stol.
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 31.1.2007  20:05:00
Číslo položky: 1598
Poslední dražitel: 1790

Čermák Jaroslav (1830 - 1878)

akvarel na papíře, 24, 5 x 20 cm, rámováno, zaskleno, signováno monogramem J. Č. LD, zepředu štítek autora
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 27 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.1.2007  22:05:00
Číslo položky: 1594
Poslední dražitel: 1805

Lipnice
olej na plátně, 70 x 100 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD
Vyvolávací cena: 36 000 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 29.1.2007  21:10:00
Číslo položky: 1674
Poslední dražitel: 1785

olej na kartonu, 25 x 35 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD
Vyvolávací cena: 9 000 Kč
Dosažená cena: 12 200 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.1.2007  20:40:00
Číslo položky: 1685
Poslední dražitel: 1841

Skramlík Jan (1860 - 1936)

Piják
olej na překližce, 23, 5 x 18 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LH
Vyvolávací cena: 9 500 Kč
Dosažená cena: 16 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.1.2007  20:30:00
Číslo položky: 1676
Poslední dražitel: 1796

Doerell Arnošt Gustav (1832 - 1877)

Pohled na Labe
olej na kartonu, 13, 5 x 18 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1860
Vyvolávací cena: 8 900 Kč
Dosažená cena: 21 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 29.1.2007  20:15:00