Číslo položky: 1705
Poslední dražitel: 1866

Novák Václav Vojtěch (1901 - 1969)

Kohouti
olej na překližce, 27 x 45 cm, nerámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 2 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 31.1.2007  21:15:00
Číslo položky: 1701
Poslední dražitel: 1720

Nesignováno

Černohorka
olej na plátně, 100, 5 x 73, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba poškozena protržením
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 31.1.2007  21:00:00
Číslo položky: 1583
Poslední dražitel: 1406

Nesignováno (Hynais?)

Dívka s motýlem
olej na plátně, 57 x 33, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, 2. pol. 19. stol., Hynais?
Vyvolávací cena: 45 000 Kč
Dosažená cena: 46 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 31.1.2007  20:55:00
Číslo položky: 1699
Poslední dražitel: 1853

Pexův luh
olej na kartonu, 48, 5 x 64, 5 cm, rámováno, zaskleno, signováno LD
Vyvolávací cena: 26 000 Kč
Dosažená cena: 31 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 31.1.2007  20:45:00
Číslo položky: 1697
Poslední dražitel: 1871

Schody do parku
olej na kartonu, 20 x 28, 5 cm, rámováno, malba mírně poškozena, signováno LD s nečitelným přípisem, mírně restaurováno
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 31.1.2007  20:35:00
Číslo položky: 1694
Poslední dražitel: 1460

Kalvoda A. ?

Z jadranu
olej na plátně, 100, 5 x 70 cm, rámováno, nečitelně signováno PD, malba poškozena vypnutým rámem uprostřed kompozice, kovový štítek autora na rámu
Vyvolávací cena: 39 500 Kč
Dosažená cena: 39 500 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 31.1.2007  20:25:00
Číslo položky: 1695
Poslední dražitel: 1848

Skála František (1817 - ?)

Před bouří
olej na plátně, 39 x 49 cm, rámováno, signováno LD, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 18 500 Kč
Dosažená cena: 18 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Číslo položky: 1663
Poslední dražitel: 1699

Preissig Vojtěch (1873 - 1944)

akvatinta na papíře, 39 x 24 cm, pasparta, zaskleno, signováno PD, 20. - 30. léta 20. stol.
Vyvolávací cena: 28 000 Kč
Dosažená cena: 28 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 31.1.2007  20:05:00
Číslo položky: 1655
Poslední dražitel: 1807

Nový Vilibald (1872 - 1903)

olej na plátně, 15 x 24 cm, rám mírně poškozen, signováno LD, datováno 1902
Vyvolávací cena: 1 800 Kč
Dosažená cena: 2 000 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 30.1.2007  21:25:00
Číslo položky: 1654
Poslední dražitel: 1655

Nesignováno

Horská krajina
olej na kartonu, 17 x 26 cm, rám mírně poškozen, 20. - 30. léta 20. st.
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 950 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 30.1.2007  21:20:00