Číslo položky: 1722
Poslední dražitel: 1592

Schovánek Emil (1885 - 1947)

olej na plátně, 60 x 91, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 8 700 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 31.1.2007  23:25:00
Číslo položky: 1702
Poslední dražitel: 1886

17 x 21, 5 cm, rámováno, rám silně poškozen, signováno PD, 20. - 30. léta 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 31.1.2007  23:15:00
Číslo položky: 1723
Poslední dražitel: 1787

V zátiší
olej na plátně, 100 x 70 cm, 30 léta 20 století, řezaný rám, rám mírně poškozen, zezadu orig. rukopis autora stvrzující pravost
Vyvolávací cena: 35 000 Kč
Dosažená cena: 36 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 31.1.2007  23:05:00
Číslo položky: 925
Poslední dražitel: 1084

Charvát František (1885 - ?)

Parníky v Holešovicích
olej na plátně, 66 x 53, 5 cm, signováno LD, datováno 1928, rám poškozen
Vyvolávací cena: 11 000 Kč
Dosažená cena: 11 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 31.1.2007  22:40:00
Číslo položky: 1405
Poslední dražitel: 1689

olej na plátně, 50 x 100 cm, rámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 5 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 31.1.2007  22:10:00
Číslo položky: 1713
Poslední dražitel: 1883

Nečitelně signováno

Na pastvě
olej na překližce, 25 x 24 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nečitelně signováno PD
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 19 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 31.1.2007  22:05:00
Číslo položky: 1712
Poslední dražitel: 1882

Nečitelně signováno

olej na překližce, 24 x 25 cm, rámováno, rám mírně poškozen, nečitelně signováno LD
Vyvolávací cena: 19 000 Kč
Dosažená cena: 20 000 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 31.1.2007  22:00:00
Číslo položky: 1673
Poslední dražitel: 1708

Uprka Joža (1861 - 1940)

Dívka
olej na dřevě, 17 x 29 cm, rámováno, signováno LD monogramem J. Ú. (Joža Úprka), zezadu připsáno ověření dcery Boženy, datováno 1924
Vyvolávací cena: 39 000 Kč
Dosažená cena: 39 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 31.1.2007  21:45:00
Číslo položky: 1707
Poslední dražitel: 1838

Nejedlý Otakar (1883 - 1957)

olej na plátně, 53, 5 x 80, 5 cm, nerámováno, signováno PD
Vyvolávací cena: 22 000 Kč
Dosažená cena: 27 500 Kč
Příhoz: 500 Kč

Ukončení aukce: 31.1.2007  21:25:00
Číslo položky: 1706
Poslední dražitel: 1736

Nečitelně signováno

Starý arab
olej na plátně, 49, 5 x 35, 5 cm, nerámováno, nečitelně signováno PD, 30. - 50. léta 20. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 31.1.2007  21:20:00