více o autorovi...Čertvýška 52 cm, pálená hlína, glazováno, mírně poškozeno, signováno zespod Kutálek, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč
Ukončení aukce: 19.12.2008 20:05:00
Kočičky
výška 16 cm, porcelán, malováno, glazováno, zn. Rosenthal, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 4.12.2008 20:20:00
Faun
výška 40 cm, patinovaná pálená hlína, značeno zezadu Jean Pilař - Vídeň, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 28.11.2008 21:00:00
Karafa a 2 sklenky
výška karafy 18, 5 cm, výška sklenky 9, 5 cm, sklo čiré, rubínové, broušené do fazet, zlaceno, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 28.11.2008 20:00:00
Šálek
výška 6, 5 cm, porcelán, malováno, zlaceno, počátek 20. století, Čechy
Vyvolávací cena: 1 500 Kč
Dosažená cena: 1 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 26.11.2008 21:20:00
Šálek s podšálkem
výška 11 cm, porcelán, malováno, zlaceno, 1. pol. 20. století, zn. Míšeň
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 2 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 26.11.2008 21:10:00
Jednoosobní souprava
výška cukřenky s víčkem 8, 5 cm, výška šálku s podšálkem 8 cm, výška konvičky s hubičkou 9, 5 cm, porcelán, malováno, zlaceno, mírně poškozeno, počátek 20. století, Čechy
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 25.11.2008 22:00:00
více o autorovi...Slunce32 x 36, 5 cm, pálená hlína, glazováno, poškozeno, signováno zespod Kutálek, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 25.11.2008 21:40:00
Šálek s podšálkem
výška 7, 5 cm, porcelán, malováno, zlaceno, počátek 20. století, Čechy
Vyvolávací cena: 1 200 Kč
Dosažená cena: 1 200 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 25.11.2008 21:30:00
Číška
výška 12 cm, sklo matné, zelenomodré, zlaceno, broušené fazety, 2. pol. 19. století, Čechy
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč
Ukončení aukce: 25.11.2008 20:50:00