9 300 000 Kč

« 1 2
Číslo položky: 2958
Poslední dražitel: 3818

Číše

výška 15 cm, sklo čiré, malba s loveckým motivem, zlaceno, v dolní části sklo odlomeno, 1. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 1 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2008  20:40:00
Číslo položky: 2956
Poslední dražitel: 2918

Šálek s podšálkem

výška 7 cm, porcelán, malováno, zlaceno, mírně poškozeno, počátek 20. století, Čechy
Vyvolávací cena: 900 Kč
Dosažená cena: 900 Kč
Příhoz: 50 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2008  20:35:00
Číslo položky: 2955
Poslední dražitel: 2825

Šálek

výška 13, 5 cm, porcelán malovaný, lovecký motiv, zlaceno, poškozeno, 1. pol. 19. století
Vyvolávací cena: 1 900 Kč
Dosažená cena: 2 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2008  20:30:00
Číslo položky: 2607
Poslední dražitel: 3598

Klečící dívčí akt

výška 19, 5 cm, patinovaná keramika, značeno zespod slepotiskovou značkou Rosenthal, Německo, na soklu signatura Ernst Werick, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2008  20:10:00
Číslo položky: 2899
Poslední dražitel: 3735

Čert
výška 15, 5 cm, pálená hlína, glazováno, signováno zespod Kutálek, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 8 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2008  21:30:00
Číslo položky: 2150
Poslední dražitel: 2562

Stříbrný pohár

20 cm, plasticky zdobený rostlinným motivem, Ag 810/1000, 206 g
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2008  21:10:00
Číslo položky: 2898
Poslední dražitel: 3731

Mísa na ovoce

výška 15, 5 cm, figurální plastika 4 amorků, porcelán malovaný, glazovaný, bohatě zdobeno květinovými a ovocnými plastikami, zlaceno, poškozeno, Německo, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2008  20:55:00
Číslo položky: 2896
Poslední dražitel: 3729

Galantní pár

výška 28 cm, porcelán malovaný, glazovaný, poškozeno, Německo, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 3 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2008  20:30:00
Číslo položky: 2895
Poslední dražitel: 3728

Tříramenný svícen

výška 37, 5 cm, plastika prodavače květin, porcelán malovaný, glazovaný, květinový plastický dekor, zlaceno, poškozeno, Německo, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 3 900 Kč
Dosažená cena: 4 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2008  20:25:00
Číslo položky: 2894
Poslední dražitel: 2917

Flétnista

výška 39, 5 cm, porcelán malovaný, glazovaný, zlaceno, poškozeno, Německo, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2008  20:10:00

« 1 2