9 300 000 Kč

Číslo položky: 3014
Poslední dražitel: 3707

Čert
výška 52 cm, pálená hlína, glazováno, mírně poškozeno, signováno zespod Kutálek, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2008  20:05:00
Číslo položky: 3010
Poslední dražitel: 3308

Kočičky

výška 16 cm, porcelán, malováno, glazováno, zn. Rosenthal, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2008  20:20:00
Číslo položky: 2973
Poslední dražitel: 3794

Slunce
32 x 36, 5 cm, pálená hlína, glazováno, poškozeno, signováno zespod Kutálek, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2008  21:40:00
Číslo položky: 2607
Poslední dražitel: 3598

Klečící dívčí akt

výška 19, 5 cm, patinovaná keramika, značeno zespod slepotiskovou značkou Rosenthal, Německo, na soklu signatura Ernst Werick, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 4 500 Kč
Dosažená cena: 5 400 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2008  20:10:00
Číslo položky: 2899
Poslední dražitel: 3735

Čert
výška 15, 5 cm, pálená hlína, glazováno, signováno zespod Kutálek, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 2 500 Kč
Dosažená cena: 8 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2008  21:30:00
Číslo položky: 2898
Poslední dražitel: 3731

Mísa na ovoce

výška 15, 5 cm, figurální plastika 4 amorků, porcelán malovaný, glazovaný, bohatě zdobeno květinovými a ovocnými plastikami, zlaceno, poškozeno, Německo, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 5 900 Kč
Dosažená cena: 6 200 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2008  20:55:00
Číslo položky: 2894
Poslední dražitel: 2917

Flétnista

výška 39, 5 cm, porcelán malovaný, glazovaný, zlaceno, poškozeno, Německo, 20. léta 20. století
Vyvolávací cena: 4 900 Kč
Dosažená cena: 4 900 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 24.11.2008  20:10:00