9 300 000 Kč

PŘÍJEM PŘEDMĚTŮ DO AUKCE KVĚTEN 2020 POKRAČUJE.

telefonicky s Vámi dohodneme schůzku u nás v galerii nebo u Vás doma.

Číslo položky: 3014
Poslední dražitel: 3707

Čert
výška 52 cm, pálená hlína, glazováno, mírně poškozeno, signováno zespod Kutálek, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 15 000 Kč
Dosažená cena: 30 000 Kč
Příhoz: 1 000 Kč

Ukončení aukce: 19.12.2008  20:05:00
Číslo položky: 3010
Poslední dražitel: 3308

Kočičky

výška 16 cm, porcelán, malováno, glazováno, zn. Rosenthal, 1. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 6 500 Kč
Dosažená cena: 6 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 4.12.2008  20:20:00
Číslo položky: 2626
Poslední dražitel: 3496

Faun

výška 40 cm, patinovaná pálená hlína, značeno zezadu Jean Pilař - Vídeň, 2. pol. 19. století
Vyvolávací cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Dosažená cena: Pouze pro přihlášené dražitele
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2008  21:00:00
Číslo položky: 2048
Poslední dražitel: 3405

Karafa a 2 sklenky

výška karafy 18, 5 cm, výška sklenky 9, 5 cm, sklo čiré, rubínové, broušené do fazet, zlaceno, 2. pol. 19. století
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 28.11.2008  20:00:00
Číslo položky: 2986
Poslední dražitel: 3165

Šálek

výška 6, 5 cm, porcelán, malováno, zlaceno, počátek 20. století, Čechy
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2008  21:20:00
Číslo položky: 2985
Poslední dražitel: 3833

Šálek s podšálkem

výška 11 cm, porcelán, malováno, zlaceno, 1. pol. 20. století, zn. Míšeň
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 26.11.2008  21:10:00
Číslo položky: 2975
Poslední dražitel: 3504

Jednoosobní souprava

výška cukřenky s víčkem 8, 5 cm, výška šálku s podšálkem 8 cm, výška konvičky s hubičkou 9, 5 cm, porcelán, malováno, zlaceno, mírně poškozeno, počátek 20. století, Čechy
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2008  22:00:00
Číslo položky: 2973
Poslední dražitel: 3794

Slunce
32 x 36, 5 cm, pálená hlína, glazováno, poškozeno, signováno zespod Kutálek, 2. pol. 20. století
Vyvolávací cena: 8 500 Kč
Dosažená cena: 8 500 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2008  21:40:00
Číslo položky: 2972
Poslední dražitel: 3152

Šálek s podšálkem

výška 7, 5 cm, porcelán, malováno, zlaceno, počátek 20. století, Čechy
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2008  21:30:00
Číslo položky: 2959
Poslední dražitel: 3345

Číška

výška 12 cm, sklo matné, zelenomodré, zlaceno, broušené fazety, 2. pol. 19. století, Čechy
Vyvolávací cena: 2 900 Kč
Dosažená cena: 3 100 Kč
Příhoz: 100 Kč

Ukončení aukce: 25.11.2008  20:50:00

do aukce Květen 2020.