Portrét dívky olej na plátně, 26, 5 x 23, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, místy krakeláž, nutno čistit, signováno LH, 1. pol. 20. století
Lesní zátiší olej na kartonu, 50 x 66 cm, rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Mořské pobřeží olej na plátně, 63 x 100 cm, rámováno, rám, plátno a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1924, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Portrét dívky olej na kartonu, 33 x 27 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LH, datováno 1919, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen