Podzim v lese olej plátno na kartonu, 40 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 2. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Podzim v Kameničkách olej na kartonu, 43 x 64 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Ovocné zátiší olej na plátně, 22 x 30 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, datováno 1920, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Lokomotiva olej na kartonu, 48 x 66 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Zakrytá řeka olej na kartonu, 39, 5 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno s přípisem LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Na Dolním Dřevíkově olej na kartonu, 35, 5 x 53 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD s přípisem "Na Dol. Dřevíkově věnuje v úctě Kaván", 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen...
Letní krajina olej na plátně, 49 x 94 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1941, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Květinářka olej na plátně, 73 x 98 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, místy krakeláž, signováno PD s přípisem Roma, na zadní straně potvrzení z výstavy pod číslem 2510, 1. pol. 20. století
Mlýnský náhon olej na kartonu, 36 x 51 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen