Balkánský chlapec olej na kartonu, 35 x 33, 5 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno s přípisem PD, datováno 1922, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Podzimní krajina olej na kartonu, 45 x 34, 5 cm, rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen