Montmartre, Paříž kombinovaná technika na papíře, 30 x 47 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, signováno s přípisem PD, 1. pol. 20. století
Léto na Zdobnici olej na plátně, 101 x 81 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Chlapec s bičíkem olej na plátně, 100 x 69 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, plátno v obličejové části protrženo cca 2 cm, signováno LD, datováno 1890
Krajina s řekou olej na překližce, 21 x 23, 5 cm, rámováno, malba poškozena, v horní části proraženo hřebíkem, nesignováno, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen