Mořské pobřeží olej na plátně, 71 x 100, 5 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Jezdec na koni tuš na papíře, 25 x 17 cm, rámováno , rám poškozen, přeložky, složky, skvrny, pasparta, zaskleno, signováno monogramem A. PD, 1. pol. 20. století
Žehunský rybník olej na kartonu, 49 x 66 cm, rámováno, rám poškozen, 49 x 66 cm, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen