Na Suché skále olej na hedvábí, 20 x 13 cm, rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, malba mírně poškozena, v horní části přeložka, signováno s přípisem LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravost...
Z Kameniček olej na plátně, 76, 5 x 96 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno PD, datováno 1927, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Z Kameniček (studie k obrazu č. 6552) olej na kartonu, 25 x 34 cm, rámováno, nový rám, malba mírně poškozena, signováno PD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Starý mlýn akvarel na papíře, 25, 5 x 36 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, skvrny, nesignováno, zepředu kovový štítek A. Waldhauser, 2. pol. 19. století
Výhled do kraje olej na kartonu, 54 x 70 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Dívka s růžemi olej na plátně, 80 x 64 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen