Podzim na Vysočině olej na plátně, 57 x 75 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, plátno v dolní části mírně poškozeno, signováno PD, datováno 1937, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Krajina s řekou olej na plátně, 64, 5 x 59, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena, malba místy odpadá, nutno restaurovat, signováno PH, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Labské rameno olej na kartonu, 70 x 99, 5 cm, rámováno, rám mírně poškozen, signováno LD, 1. pol. 20. století, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Lom Štramberk olej na překližce, 75 x 90 cm, rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1925, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Letní odpoledne - Velký formát olej na plátně, 145 x 160 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, krakeláž, malba místy odpadá, signováno PD, datováno 1927, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Dívky u jezera olej na plátně, 88 x 115 cm, nerámováno, vypínací rám, malba mírně poškozena, signováno PD, datováno 1982, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Garden Town olej na dřevě, 66 x 53 cm, nerámováno, malba místy poškozena, signováno na hraně, datováno 1968, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen
Kytice rozkvetlých růží olej na kartonu, 60 x 50 cm, rámováno, rám a malba mírně poškozeny, signováno LD, datováno 1942, ověřovací certifikát pravosti díla přiložen